Gençlik Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Burada

Hadi Gençlik Bu Siteye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

futbolcu açıklamaları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

futbolcu açıklamaları Empty
MesajKonu: futbolcu açıklamaları   futbolcu açıklamaları I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 8:32 am

Futbolcularımız, Şampiyonluğun ardından duygularını şu sözlerle ifade ettiler:
İbrahim Üzülmez: Hocamız bize her zaman inanmıştı. Rakiplerimizin puan kaybedeceğini her zaman bize söylemişti. 'Biz kazanalım, bu takım şampiyon olacak' demişti. Her zaman bize bu güveni vermişti. Nitekim bunu başardık. Hocamızı da mahçup etmedik. Çok teşekkür ediyorum takım arkadaşlarıma, hocama, Başkanıma, bütün Camiaya hayırlı olsun diyorum. İnşallah bu çıkışımızı bundan sonraki süreçlerde devam ettireceğiz.

Gökhan Zan: Çok mutluyuz. Bu güzelliği yaşatanlara, yaşayanlara, özellikle Mustafa Denizli'ye sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu takımı buralara kadar getirdi. Hiç kolay değil. Yılmadı, motivasyon verdi bize, oynattı. Belki çok eleştirildi ama en fazla hak eden hocamızdı.

Yusuf Şimşek: Şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu galibiyet bütün Beşiktaşlılar'a armağan olsun diyorum.

İbrahim Toraman: Bu sene sezon başından sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum. Çok iyi mücadele ettik. Bazen kötü oynadığımız maçlar da oldu. İki şampiyonluğu çok istedik. Bu sene bizim açımızdan iyi bir sene olduğunu düşünüyorum. Kötü başladık ama iyi bir şekilde bitirdik. İnşallah önümüzdeki yıllarda bunun üzerine koyup, Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz. Çok mutluyuz. Bunu hem taraftarlarımıza hem de Camiamıza armağan ediyoruz.

Hakan Arıkan: Gerçekten bu sene hak ettiklerimizi aldık. Çok iyi mücadele etti bütün arkadaşlarımız, hem kupada olsun hem de ligde. İnandık. İlk yarıyı bitirdiğimizde 6. sıradaydık. Herkes bize ümitsiz bakıyordu ama biz inancımızı yitirmedik. Bütün arkadaşlarla birlikte yüreğimizi sahaya koyduk. Çok şükür ki iki kupayı da birden aldık.

Tello: Çok mutluyum. Çok iyi bir sezon geçirdik. Özellikle sezonun ikinci yarısı çok iyi geçti bizim için. Burada gerçek şampiyon bizdik, başardık.

Sivok: Burada taraftarlar inanılmaz. İlk devreyi 6. kapattığımızda taraftarlar her zaman bize inandılar, her zaman arkamızdaydılar. İlk yarıyı 6. bitirdiğimiz sezonun sonunda şampiyonluk kazandık. Bu şampiyonluğu onlara armağan ediyoruz.
http://kankalar.forumr.net

futbolcu açıklamaları
1 sayfadaki 1 sayfası